Kadra gorzowskich żłobków stale rozwija swoje kompetencje
Wczoraj
14.05.2026 r.
Zgodnie z art.28aa usg Prezydent Miasta co roku do 31 maja przedstawia Radzie Miasta raport o stanie miasta. Raport to podsumowanie działalności Prezydenta Miasta w roku poprzednim, prezentowany publicznie na sesji absolutoryjnej Rady Miasta. W debacie nad raportem mogą brać udział mieszkańcy miasta.
Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, w porządku której ujęty jest raport o stanie miasta. Przewodniczący Rady udziela mieszkańcom głosu w kolejności zgłoszeń.
Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego, który jest zainteresowany zabraniem głosu na sesji w debacie nad raportem, musi uzyskać pisemne poparcie co najmniej 50 osób (mieszkańców miasta). W debacie może zabrać głos 15 mieszkańców.
Sesja Rady Miasta Gorzowa Wlkp. poświęcona rozpatrzeniu raportu o stanie miasta za rok 2025 zaplanowana jest na 26 maja 2026 r. Komunikat o zwołaniu przez Przewodniczącego Rady Miasta sesji został opublikowany na stronie miasta i bip.
Mieszkańcy wyrażający chęć udziału w debacie nad raportem o stanie miasta, po uzyskaniu poparcie 50 osób (mieszkańców miasta), składają wniosek do Przewodniczącego Rady Miasta (w sali obsługi UM przy ul. Sikorskiego 4 lub w BRM) najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja w godzinach pracy UM (tj. do poniedziałku 25.05.br.). We wniosku proszę podać telefon kontaktowy lub adres poczty elektronicznej.
Po ustaleniu przez Przewodniczącego Rady Miasta listy osób do zabrania głosu w debacie, pracownicy Urzędu Miasta (BRM) skontaktują się pod wskazany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
Raport dostępny tutaj.
Biuro Rady Miasta
Fot. Bartłomiej Nowosielski
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
16 Czerwiec
16 Czerwiec
16 Czerwiec
16 Czerwiec
15 Czerwiec
15 Czerwiec
15 Czerwiec
15 Czerwiec