Aktualności

„Jazda na Setkę” – podejmiesz wyzwanie?

26.06.2026 r.

Przed nami rowerowy weekend i kolejna okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Od piątku do niedzieli (26 do 28 czerwca) trwa konkurs „Jazda na Setkę”, w którym wystarczy przejechać minimum 100 kilometrów, aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. To doskonała okazja, by dołożyć kolejne kilometry dla Gorzowa Wielkopolskiego w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
 
Zasady są proste. W rozpoczynający się właśnie  weekend  należy przejechać co najmniej 100 km – podczas jednej wycieczki lub w kilku przejazdach – rejestrując aktywność w aplikacji Aktywne Miasta i kręcąc kilometry dla Gorzowa Wielkopolskiego.
 
Po zakończeniu wyzwania wystarczy zrobić zrzut ekranu z aplikacji potwierdzający przejechany dystans i przesłać go do 29 czerwca do godz. 12.00 na adres wsp@um.gorzow.pl, wpisując w tytule wiadomości „Jazda na Setkę 2026”. W zgłoszeniu należy podać również imię i nazwisko oraz dane kontaktowe.
 
Wśród wszystkich uczestników, którzy spełnią warunki konkursu, rozlosowanych zostanie pięć zestawów miejskich gadżetów. Wyniki zostaną opublikowane na portalu Gorzowscy Mistrzowie Sportu oraz na profilu Rowerowy Gorzów w mediach społecznościowych.
 
Regulamin konkursu tutaj
 
Jeśli planowaliście dłuższą rowerową wycieczkę, to nadchodzący weekend jest idealnym momentem, by wskoczyć na siodełko. Sto kilometrów to wyzwanie, które daje sporo satysfakcji, a przy okazji pomaga Gorzowowi w walce o jak najlepszy wynik w ogólnopolskiej rywalizacji. Warto spróbować.
 
Wydział Sportu
fot. Bartłomiej Nowosielski

Ikona aplikacji Karta Miejska GORZÓW #StądJestem

Karta Miejska GORZÓW #StądJestem

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów